•  21,12

  Radosť a odolnosť. Imuno C komplex prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, psychiky a činnosti nervovej sústavy. Príjemným vedľajším efektom je pocit radosti 🙂

 •  19,12

  Sila – koncentrácia – mladosť – výkon. Výnimočne vydarená kombinácia synergicky pôsobiacich látok s podporným efektom na rôznych úrovniach metabolizmu.

  4 hlavné zložky – koenzým Q10, ginkgo biloba, sibírsky ženšen a vitamín E  navzájom znásobujú svoje účinky a vzájomne sa podporujú.

 •  13,52

  Rozmýšľaš ako zaistiť svojim deťom každodenný efektívny prísun potrebnej dávky vitamínov? Zeleninu a ovocie nie sú deťom vždy pochuti, tak ich možno podporiť napríklad tekutým multivitamínom od Klasu, ktorý obsahuje kompletné spektrum vitamínov prírodného pôvodu.

 •  19,92

  Červená repa (cvikla) je známa svojimi prospešnými účinkami. V Betavitale sa získava extrakt z červenej repy šetrným a spôsobom a obsahuje preto maximálne množstvo biologicky účinných látok, predovšetkým betanín, vitamín C a beta karotén. Má vysoko antioxidačné vlastnosti. Priaznivo pôsobí proti voľným radikálom, ovplyvňuje srdce a cievy. 

 •  15,92

  Podpora pre imunitu. Účinná kombinácia výťažku cesnaku a petržlenu. Výživový doplnok, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, odolnosti proti vírusom a baktériám. Nezanecháva v ústach obvyklý zápach po cesnaku.

 •  11,92

  Klíčok je obdivuhodným nositeľom života, ktorý prispieva k podpore imunitného systému a zníženiu miery únavy.

  Olej z obilných klíčkov je bohatým zdrojom vitamínu E, vitamínov skupiny B, železa, fosforu, ďalších stopových prvkov a esenciálnych mastných kyselín.

 •  23,12

  Harmonizátor metabolizmu a „spaľovač tuku“.  Navráť svojmu telu stratenú harmóniu komplexnou úpravou metabolizmu.

   LKVB6 je skratkou zložiek: lecitín, morská riasa, jablčný ocot a vitamín B6. Lecitín pomáha udržiavať normálnu hladinu cholesterolu v krvi. KELP (extrakt 4: 1) -morská riasa (Laminaria japonica Aresch) obsahuje množstvo nevyhnutných minerálnych látok a stopových prvkov, vrátane jódu. Vitamín B6 podporuje zdravú funkciu imunitného systému, prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania i k posilneniu nervovej sústavy. Jablčný ocot obsahuje hojnosť draslíka, vápnik, fosfor a ďalšie prvky.
 •  19,92

  Patríš k tým, čo radi papajú veľa ovocia a zeleniny, ale občas máš pocit, že Tvojmu telu stále niečo chýba? Žiaľ potraviny v dnešných časoch nie sú tým, čím bývali a preukázateľne neobsahujú toľko potrebných látok.

  Multivitamínových prípravkov je mnoho, nie je však jedno, aký si vyberieme. Častým problémom býva vzájomná účinnosť jednotlivých zložiek a ich vstrebateľnosť. A to je pekne vyriešené u Multivitamínu od Klasu, kde sú kombinácie vitamínov, minerálov a enzýmov zladené tak, aby znásobovali svoje účinky a boli čo najlepšie využiteľné.

 •  31,92  23,92

  Cordyceps sinensis (Húsenica čínska) je vzácna medicinálna huba, veľmi cenená v ľudovom liečiteľstve, tibetskej a tradičnej čínskej medicíne, kde sa používa už viac ako 2000 rokov.

  Vysoký obsah polysacharidov, ktorý extrakt obsahuje, zaručuje tie najlepšie výsledky v podpore liečby civilizačných chorôb. Napomáha k normálnej funkcii imunitného systému a prispieva tiež k urýchleniu rekonvalescencie a zotaveniu po záťaži.

 •  31,92  23,92

  Huba Reishi – Lesklokôrovka lesklá (Ganoderma lucidum) je označovaná tiež ako „múdra huba“ alebo „božská huba nesmrteľnosti“. Patrí medzi najstaršie prírodné byliny tradičnej čínskej medicíny, kde sa používala už pred štyri tisíc rokmi. Napomáha k normálnej funkcii imunitného systému, obehovej sústavy a k normálnej hladine cholesterolu v krvi.

 •  27,92

  Tvoja opora pri voľnom pohybe. Tajomstvo zdravých kostí a kĺbov spočíva v prevencii – zdravý pohyb, primerané cvičenie, zdravá a pestrá strava, kvalitná voda sú základnými faktormi k tomu, aby kĺby neboleli. Osteo Klas Forte prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí, zubov a celého pohybového aparátu.

 •  22,72

  Na obnovenie črevnej mikroflóry. Super Acidophilus prispieva k prirodzenej črevnej mikroflóre a sťažuje množeniu patogénnych mikroorganizmov.

 •  27,92

  10 miliárd aktívnych prospešných baktérií v Tvojich službách. Znie to dobre? To je Super Acidophilus, výživový doplnok od Klasu vo forme žuvacích tabliet.

 •  23,92

  Pre podporu prostaty a močových ciest. Urofit Klas obsahuje tri účinné látky odporúčané k podpore močového ústrojenstva: silný koncentrovaný extrakt 83: 1 z americkej brusnice, proteínový prášok z jadierok americkej brusnice a D-manóza.

X