Naša filozofia

…Výnimočné produkty, ktoré pomôžu lepšie vidieť srdcom.

Do nášho eshopu sme vybrali výnimočné produkty, ktoré majú vysoké vibrácie. Pomáhajú nám udržiavať sa na vyšších vibráciách a vďaka tomu vidieť srdcom, z nadhľadu. 

Pomáhame ľuďom pochopiť, ako jednoducho funguje ľudské telo – bytosť ako celok. Vďaka tomu si častejšie vedia pomôcť sami, nemusia podľahnúť strachu, panike. S láskou nájdu cestu von z labyrintu zdravotných aj životných situácií a problémov. Často stačí použiť jednoduchý sedliacky rozum .

Pri riešení akejkoľvek ťažkosti (situácie) nestačí užívať (či používať) len doplnky. Vždy je to o tom, ako k danej situácii pristupujem. To, čo si myslím a robím sa mi v živote odzrkadľuje. Či už na samotnom zdraví alebo situáciách, ktoré  každodenne zažívam.

Ak sa mi niečo nepáči, je potrebná zmena. Ak robím stále to isté, nemôžem očakávať iný výsledok.

Prípravky sú úžasnou podporou, sami o sebe však nestačia. Je to podobné ako s upratovaním domu. Tým, že upracem jednu izbu ešte neznamená, že mám v dome poriadok. Tým, že sa denne sprchujem alebo kúpem neznamená, že mám “upratané telo”.

Do nášho eshopu sme vybrali výnimočné produkty, ktoré majú vysoké vibrácie. Pomáhajú nám udržiavať sa na vyšších vibráciách a vďaka tomu vidieť srdcom, z nadhľadu. 

V každom prípade sú to “len” barličky. Nie zázračné prostriedky.

Dobrým príkladom je situácia so zlomenou nohou. Dajú ti nohu do sádry a dostaneš barle, aby si mohol chodiť. Nemôžeš stúpať na tej nohe. Podobne potrebuješ podporiť svoje telo vhodnými produktami, aby sa zregenerovalo, uzdravilo. Treba nastaviť šetrný režim. Keby si barle pri zlomenine používal dlhodobo, síce by sa zahojila noha, ale naučil by si sa ju odľahčovať stále a svaly by neboli dosť silné na to, aby si na nej mohol chodiť bez barlí.

Podobne aj s produktami, istý čas je potreba poskytnúť telu výraznejšiu podporu, aby sa zregenerovalo a postupne zmierňovať, upravovať podľa aktuálnej potreby. Telo aj zvnútra potrebuje výživu a priebežne detoxikovať.

Životné situácie, zdravotné alebo psychické problémy si vytvárame a priťahujeme tým, ako žijeme. Myslením, presvedčeniami, návykmi, zlozvykmi, vnútorným nastavením…

Keď určitú vec dlhodobo každý deň robím, bude to mať dôsledok – tak si niečo vytvorím. Môže to byť niečo dobré, prínosné alebo aj úplne opak. A potom ma to prekvapí, pretože sa všetko deje v kvantových skokoch. Akoby “odrazu”.

Odrazu mi je zle alebo odrazu mi je dobre. Je to ako voda do pohára, keď kvapká, kvapká, nič sa nedeje. A zrazu posledné dve kvapky vodu v pohári prelejú a “odrazu” voda vyteká. Pritom tá voda kvapkala už dlhšie, len ja som tomu nevenovala pozornosť. A vytekajúca voda mi už vadí…

Podobne je to aj opačným smerom. Na základe skúseností pri riešení chronického problému to dlhšie môže vyzerať, že sa nič nedeje. Problém sa rieši,  telo dostáva podporu na každej úrovni (celostný prístup). Mesiac, dva, tri, klient tvrdí, že nič nedeje.

Na konkrétnu otázku, napr. či ho v noci ten problém ešte stále budí, odpovedá, že nie :).  Nastalo zlepšenie, no cez deň problém pretrváva v miernejšej forme. Tá zmena v noci bola príjemná, no prehliadnutá. Človek sa vždy sústredí viac na to, čo mu ešte stále znepríjemňuje život. Zlepšenie si často ani nevšimne.

Preto môže byť výbornou pomôckou napísať si pred začatím riešenia konkrétneho problému, čo všetko ma trápi, čo všetko mi znepríjemňuje život – všetky symptómy. Postupne, ako sa telo regeneruje, upratuje – detoxikuje, upravuje, symptómy sa strácajú,  je nám lepšie. Bez toho zoznamu nepríjemných symptómov si to ani nemusíme uvedomiť. Na lepšie sa ľahko zvyká 🙂

Uvedomíme si to vtedy, keď sa niekto iný sťažuje na nejaký problém, ktorý nás predtým tiež trápil. Zrazu pochopíme: “Však ja som to tiež mal a kedy mi to zmizlo?”.

Zmenu k lepšiemu berieme akosi automaticky. Zmenu k horšiemu si naopak všimneme ihneď.

Ovplyvňujú nás zvyky a návyky fyzické. No nielen tie. Zároveň, a možno oveľa viac, na nás vplývajú psychické a emočné vzorce a programy, ktoré sme sa naučili, vytvorili, prijali od rodičov, učiteľov, kamarátov alebo sme si ich sami vytvorili. Sú to pravidlá, presvedčenia, podľa ktorých žijeme. Práve tie môžu výrazne vplývať na to, ako riešime situácie, aký to má dôsledok aj na naše fyzické zdravie.

S nimi je treba vedome pracovať. No s pomocou esenciálnych olejov terapeutickej kvality, vďaka Tachyonizovaným nástrojom a produktom a v neposlednom rade kvalitnými vitamínmi, minerálmi a bylinnými produktami to ide ľahšie.

Vysoké vibrácie sa v dnešnom svete plnom syntetickej chémie ťažko udržiavajú.

Pobyt v prírode, čistá kvalitná strava a voda sú nevyhnutné.

Každý z nás má na výber.

Udržiavať si vedome zdravie a radostný život vedomou voľbou životného štýlu, podporou prirodzeného procesu uzdravenia kvalitnými prírodnými prostriedkami.

Vysoké vibrácie pritom potvrdzujú čistotu prírodných produktov.

To je naša voľba.  Pridáš sa?

 

S láskou a radosťou,

Lívia a Viktória

z Tímu Winwinlife.sk

 

 

Pozrite si naše obľúbené kategórie:

Tachyonizované produktyOchrana pred elektrosmogom, Kĺby, Kosti, Minerály

Esenciálne oleje s vysokými vibráciami (nad 670 podľa Mapy vedomia)

Meditácia a Transformácia,

a ďalšie nájdete na  www.winwinlife.sk/obchod/

Prečítajte si články na blogu

X