Energy

Energy

Produkty spoločnosti Energy Group a.s. sú vyvinuté podľa princípov tradičnej čínskej medicíny, s využitím najnovších poznatkov technológií bioinformačnej medicíny, fytoterapie, kryštálterapie, homeopatie, biorezonancie a psychotroniky.

 •  25,40

  Fytomineral je koncentrovaný koloidný roztok minerálov obohatený o bioinformácie. Zdroj dôležitých minerálov a stopových prvkov.  Posilňuje celý organizmus, spojivové tkanivá, krv, CNS, imunitu, hormonálny systém.

  Koloidné minerály a stopové prvky využije organizmus na 98% a majú nulovú toxicitu. Koloidná forma minerálov nahradí iontovú – toxickú(odpadovú) formu toho istého prvku a preto pôsobí detoxikačne. (napr. nikel, báryum, hliník…)

 •  12,90

  Kamarát nielen pre uši. Originálna kombinácia extraktu siedmich bylín, vitamínu E, komplexu bioinformácií a éterických olejov. To je Audiron, ktorý môže pomôcť nielen pri ušných ťažkostiach.

 •  21,60

  Rozmaznávajte svoju pokožku so zlatistým argánovým olejom, ktorý patrí medzi najvzácnejšie a najdrahšie na svete. Vaša pokožka si predsa zaslúži to najlepšie ;).  Vhodný pre celú rodinu.

  Pomôže upokojiť podráždenú pokožku, zjemniť jazvy a strie, spevniť pleť a poskytne potrebné živiny suchým končekom vlasov.

 •  38,80

  Bioinformačný širokospektrálny prípravok s obsahom humátu draselného, silymarínu a kyseliny jantárovej. Výrazná detoxikácia a prečistenie organizmu hlavne na biochemickej úrovni. Podpora pre trávenie a pečeň.

 •  21,60

  Širokospektrálny bioinformačný výživový doplnok Regalen pomáha detoxikovať organizmus od škodlivých látok, podporuje správnu funkciu tráviaceho systému a pomáha pri alergiách.

  Vďaka komplexu výťažkov z rastlín a informácií má silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky.

 •  21,50

  Droserin Renove obnovuje suchú, stenčenú pleť. Poskytne ochranu pred vonkajšími vplyvmi ako sú chlad, vietor a mráz. Je vhodný aj ako zimný krém. Vhodný cez deň aj na noc.

  Vôňa myrtového hája zaliateho slnkom prebúdza a zbystruje všetky zmysly, navodzuje pocit bezpečia, vyrovnanosti a nadzmyslového vnímania mieru.

 •  21,50

  Ruticelit Renove je výborný pre pleť s rozšírenými žilkami – koperózou. Spevňuje a posilňuje pružnosť ciev, podporuje mikrocirkuláciu, môže zmierňovať svrbenie. Pokožku zmäkčuje a zvláčňuje. Vhodný na deň i noc.

  Ruža je čistá láska skoncentrovaná do kvapky esencie, ktorá podporí radosť, dôveru a prijatie samého seba.

 •  21,50

  Dodáva pleti potrebnú výživu, ochraňuje, hydratuje, zabraňuje ďalšiemu vysušovaniu. Môže hojiť drobné jazvičky, vyhladzovať začínajúce vrásky.  Vhodný na deň i noc.

  Vôňa večernej letnej prechádzky pozdĺž brehu mora. Arabský jazmín sa snúbi s vôňou cédra a dodáva silu do všedných dní. Podporuje chuť tvoriť a radovať sa.

 •  21,50

  Výborne sa hodí pre mastnú a zmiešanú pleť. Vhodný aj pre problematickú pokožku so sklonom k vyrážkam, dermatitídam a akné. Účinne môže hojiť zápalové a ekzémové ložiská. Pleť nevysušuje. Sťahuje póry. Eliminuje tvorbu a rozsah pigmentových škvŕn.

  Vôňa pretkaná levanduľou prináša sviežosť a čistotu ako tanec za letného dažďa na rozkvitnutej lúke. Podporuje spoľahlivosť a dodáva odolnosť.

 •  21,50

  Vhodný najmä pre zrelú pleť. Cytovital Renove krém vyživuje zrelú pleť so sklonom k tvorbe vrások. Pomáha pri obnove dermálnych buniek, zlepšuje elasticitu pokožky a podporuje jej mladistvý vzhľad. Môžeš ho použiť ako denný alebo aj nočný krém.

  Zmyselná a zemitá vôňa santalu a vanilky osloví najmä zrelú ženu. Odbúrava stres a napätie, unáša nás na krídlach exotiky, upokojuje psychiku a hladí na duši.

 •  7

  Bioinformačná zubná pasta, ktorá dodá pocit úplného osvieženia. Obsahuje výťažok z bylín, termálnu vodu z Podhájskej s minerálmi a ďalšími prírodnými zložkami.

 •  7

  Táto bioinformačná zubná pasta pošteklí na jazyku jemne citrusovou chuťou. Obsahuje výťažok z bylín, termálnu vodu z Podhájskej s minerálmi a ďalšími prírodnými zložkami.

 •  7

  Zubná pasta, ktorá dodá pocit čistoty. Má zvýšený obsah koloidného kremíka, ktorý ovplyvňuje pevnosť tkanív. Obsahuje výťažok z bylín, termálnu vodu z Podhájskej s minerálmi a ďalšími prírodnými zložkami.

X