Trávenie, črevá

Trávenie, črevá

Trávenie je veľmi široký pojem. Z hľadiska fyzického tela, ide o proces trávenia až po vylúčenie zbytkov potravy. Kvalitu trávenia fyzického tela ovplyvňuje, ako vieme stráviť to, čo sa deje okolo nás. Preto nie vždy stačí podporiť fyzický tráviaci proces. Treba sa pozrieť na svoj život. Na príbehy, na to, čo neviem "prehltnúť", "stráviť", pustiť -"vylúčiť". A prečo to neviem (alebo nechcem?). Ako to môžem ovplyvniť jednak užívaním produktov, terapiami, technikami, uvoľnením emócií esenciálnymi olejmi. Vedome sa presunúť a presúvať na vyššie úrovne vedomia (Mapa vedomia) a pozerať sa na svoj život z nadhľadu. Vidieť možnosti, nielen obmedzenia.

Ak už fyzické telo výrazne "kričí", máš problém s trávením, samozrejme je nevyhnutné ho v prvom rade podporiť. Nastaviť podporu regenerácie prírodnými produktami. Zároveň je nevyhnutné začať riešiť aj to, čo neviem stráviť a čo s tým :-). Inák budeš len dokolečka kompenzovať to, čo sa na fyzickom tele len zobrazuje. Akonáhle prestaneš užívať a kompenzovať, pravdepodobne sa veľmi rýchlo vrátiš do pôvodneho stavu. Ale... Je tu jeden rozdiel.

Ak kompenzuješ zle fungujúce trávenie (alebo aj iné funkcie tela) produktami, ktoré majú symptomatický efekt (napr.riešia len bolesť, zápal, pálenie žáhy a pod.) a majú nízke vibrácie, tak platí to, čo som napísala vyššie (bludné kolečko). Ak použiješ produkty, ktoré majú vysoké vibrácie a pomáhajú Ti vnímať situácie z nadhľadu, môže sa stať, že ani nevieš ako si zmenil svoj prístup, postoj. A uzdravenie prichádza zmenou postoja, návykov, spôsobu myslenia a pod. Dôsledok sa tiež zmení. Samozrejme je výhodnejšie aj vedome pracovať na zmene. Potom je menšia šanca na "šmyknutie sa do starých koľají". A aj keď sa to náhodou udeje, už to vieš Vedome zmeniť :-)

Zobrazujú sa výsledky 1–18 z 51

X