Masážne gély, krémy, oleje

Masážne gély, krémy, oleje

Tachyonizované produkty

 •  46,19

  Hydratuje, vyhladzuje, upokojuje, ochraňuje a regeneruje pleť. Bojuje proti viditeľným znakom starnutia, zlepšuje vzhľad pleti po akné, jazvách, nadmernej pigmentácii, poškodení od UV žiarenia a pod.

 •  29,89 76,23

  Neoceniteľný pomocník pri bolestiach kĺbov a svalov, pri artritíde, rôznych opuchoch, vyvrtnutiach, kŕčových žilách, syndróme karpálneho tunela, tendonitíde (zápale šliach), pri kŕčoch.

 •  26,42 44,59

  Kokosový olej môžeme kľudne zaradiť do kategórie zdravých a liečivých super potravín. Pri každodennom užívaní môže pomôcť zlepšovať funkcie mozgu, obnoviť stratu pamäte, výborne sa hodí pri rôznych kožných ťažkostiach, do kuchyne, na opaľovanie, na masáže a skvelý aj ako lubrikant  🙂

 •  24,49 71,27

  Ideálny pre rôzne typy bolestí, natiahnutie, stres, chronickú únavu, detskú obrnu, zlú cirkuláciu, lymfatické preťaženie. Pre hodvábne jemnú pokožku.

 •  31,93 104,89

  Vyskúšaj si nový pocit z masáže vďaka Tachyonizovanému Ultra-Balance masážnemu krému. Je rozpustný vo vode, ľahko sa vymýva z bielizne. Je veľmi obľúbený u masérov a terapeutov.  Výborne sa však hodí do každej domácnosti :). Zanecháva pokožku hodvábne hladkú a jemnú bez mastnej stopy.

 •  24,49 71,27

  Špeciálne vyvinutý najmä pre terapeutov a masérov.  Perfektne sa absorbuje do pokožky a zanecháva ju hodvábne jemnú. Pokiaľ patríš k tým, ktorý radi dostávajú masáž, s týmto masážnym olejom to budeš priam milovať 🙂

X