Výživové doplnky

Výživové doplnky

Výživové doplnky pre relax a regeneráciu

Zobrazujú sa výsledky 1–18 z 29

 •  31,92

  Napomáha k normálnej hladine cholesterolu v krvi, prispieva k normálnej imunite a normálnemu krvnému tlaku.

 •  31,92

  Huba Reishi – Lesklokôrovka lesklá (Ganoderma lucidum) je označovaná tiež ako „múdra huba“ alebo „božská huba nesmrteľnosti“. Patrí medzi najstaršie prírodné byliny tradičnej čínskej medicíny, kde sa používala už pred štyri tisíc rokmi. Napomáha k normálnej funkcii imunitného systému, obehovej sústavy a k normálnej hladine cholesterolu v krvi.

 •  31,92

  Cordyceps sinensis (Húsenica čínska) je vzácna medicinálna huba, veľmi cenená v ľudovom liečiteľstve, tibetskej a tradičnej čínskej medicíne, kde sa používa už viac ako 2000 rokov.

  Vysoký obsah polysacharidov, ktorý extrakt obsahuje, zaručuje tie najlepšie výsledky v podpore liečby civilizačných chorôb. Napomáha k normálnej funkcii imunitného systému a prispieva tiež k urýchleniu rekonvalescencie a zotaveniu po záťaži.

 •  29

  Tromboserin je multivitamínový, metabolický a epigenetický produkt zameraný na výživu, regeneráciu a detoxikáciu krvi a tela.

   

 •  29

  Tvoj priateľ pre orlí zrak.

  Radosť z pohybu a lepší pohľad na svet. Vista Clear, bioinformačný výživový doplnok, obsahuje extrakt z plodov čučoriedok, ktoré pomáhajú zlepšovať cievny systém, zrak a zásobovanie buniek kyslíkom.

 •  29

  Tento bioinformačný posilňujúci výživový doplnok obsahuje vitamín C, D a flavonoidy. Príjemným vedľajším efektom môže byť pocit radosti 🙂

 •  27,92

  Tvoja opora pri voľnom pohybe. Tajomstvo zdravých kostí a kĺbov spočíva v prevencii – zdravý pohyb, primerané cvičenie, zdravá a pestrá strava, kvalitná voda sú základnými faktormi k tomu, aby kĺby neboleli. Osteo Klas Forte prispieva k udržaniu normálneho stavu kostí, zubov a celého pohybového aparátu.

 •  25,40

  Zdroj dôležitých minerálov a stopových prvkov pre Tvoje telo. Fytomineral je koncentrovaný koloidný roztok minerálov obohatený o bioinformácie. Posilňuje celý organizmus, spojivové tkanivá, krv, CNS, imunitu, hormonálny systém.

 •  24,50

  Podpora pre Tvoje trávenie a detoxikáciu.

  Intocel kapsuly obsahujú účinné koloidné minerály, ktoré sa rýchlo vstrebávajú a môžu spomaľovať starnutie.

 •  24,50

  Pre lepší spánok a menej stresu.

  Pociťuješ napätie alebo zažívaš nepriaznivé obdobie? Nervamin, prírodný bioinformačný výživový doplnok, obsahuje bylinky, ktoré Ti môžu pomôcť.

 •  23,12

  Harmonizátor metabolizmu a „spaľovač tuku“.  Navráť svojmu telu stratenú harmóniu komplexnou úpravou metabolizmu.

   LKVB6 je skratkou zložiek: lecitín, morská riasa, jablčný ocot a vitamín B6. Lecitín pomáha udržiavať normálnu hladinu cholesterolu v krvi. KELP (extrakt 4: 1) -morská riasa (Laminaria japonica Aresch) obsahuje množstvo nevyhnutných minerálnych látok a stopových prvkov, vrátane jódu. Vitamín B6 podporuje zdravú funkciu imunitného systému, prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania i k posilneniu nervovej sústavy. Jablčný ocot obsahuje hojnosť draslíka, vápnik, fosfor a ďalšie prvky.
 •  22,72

  Na obnovenie črevnej mikroflóry. Super Acidophilus prispieva k prirodzenej črevnej mikroflóre a sťažuje množeniu patogénnych mikroorganizmov.

 •  21,60

  Širokospektrálny bioinformačný výživový doplnok Regalen pomáha detoxikovať organizmus od škodlivých látok, podporuje správnu funkciu tráviaceho systému a pomáha pri alergiách.

  Vďaka komplexu výťažkov z rastlín a informácií má silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky.

 •  21,12

  Radosť a odolnosť. Imuno C komplex prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, psychiky a činnosti nervovej sústavy. Príjemným vedľajším efektom je pocit radosti 🙂

 •  19,92

  Patríš k tým, čo radi papajú veľa ovocia a zeleniny, ale občas máš pocit, že Tvojmu telu stále niečo chýba? Žiaľ potraviny v dnešných časoch nie sú tým, čím bývali a preukázateľne neobsahujú toľko potrebných látok.

  Multivitamínových prípravkov je mnoho, nie je však jedno, aký si vyberieme. Častým problémom býva vzájomná účinnosť jednotlivých zložiek a ich vstrebateľnosť. A to je pekne vyriešené u Multivitamínu od Klasu, kde sú kombinácie vitamínov, minerálov a enzýmov zladené tak, aby znásobovali svoje účinky a boli čo najlepšie využiteľné.

 •  19,12

  Sila – koncentrácia – mladosť – výkon. Výnimočne vydarená kombinácia synergicky pôsobiacich látok s podporným efektom na rôznych úrovniach metabolizmu.

  4 hlavné zložky – koenzým Q10, ginkgo biloba, sibírsky ženšen a vitamín E  navzájom znásobujú svoje účinky a vzájomne sa podporujú.

 •  18,16

  Levanduľa do pusy? Hmmm… Nastal čas na voňavé experimenty 🙂

 •  17

  Zdravý „Tic-Tac“ 🙂

  Osviežia Tvoj dych, upokoja hrdlo, harmonizujú trávenie a spríjemnia cestovanie.

X