Výživové doplnky

Výživové doplnky

Výživové doplnky pre relax a regeneráciu

Zobrazujú sa výsledky 1–18 z 29

 •  19,12

  Sila – koncentrácia – mladosť – výkon. Výnimočne vydarená kombinácia synergicky pôsobiacich látok s podporným efektom na rôznych úrovniach metabolizmu.

  4 hlavné zložky – koenzým Q10, ginkgo biloba, sibírsky ženšen a vitamín E  navzájom znásobujú svoje účinky a vzájomne sa podporujú.

 •  21,12

  Radosť a odolnosť. Imuno C komplex prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, psychiky a činnosti nervovej sústavy. Príjemným vedľajším efektom je pocit radosti 🙂

 •  13,52

  Rozmýšľaš ako zaistiť svojim deťom každodenný efektívny prísun potrebnej dávky vitamínov? Zeleninu a ovocie nie sú deťom vždy pochuti, tak ich možno podporiť napríklad tekutým multivitamínom od Klasu, ktorý obsahuje kompletné spektrum vitamínov prírodného pôvodu.

 •  34,68

  Tento bioinformačný posilňujúci výživový doplnok obsahuje vitamín C, D a flavonoidy. Príjemným vedľajším efektom môže byť pocit radosti 🙂

 •  31,92

  Napomáha k normálnej hladine cholesterolu v krvi, prispieva k normálnej imunite a normálnemu krvnému tlaku.

 •  25,40

  Zdroj dôležitých minerálov a stopových prvkov pre Tvoje telo. Fytomineral je koncentrovaný koloidný roztok minerálov obohatený o bioinformácie. Posilňuje celý organizmus, spojivové tkanivá, krv, CNS, imunitu, hormonálny systém.

 •  21,60

  Širokospektrálny bioinformačný výživový doplnok Regalen pomáha detoxikovať organizmus od škodlivých látok, podporuje správnu funkciu tráviaceho systému a pomáha pri alergiách.

  Vďaka komplexu výťažkov z rastlín a informácií má silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky.

 •  19,99

  Podpora pri oslabení Tvojho tela.

  Vonku vládne kadejaké počasie a máš pocit, že je Tvoje telo menej odolné? Je dobré mať po ruke niečo, čo Ti môže pomôcť cítiť sa lepšie 🙂 Napríklad taký prírodný výživový doplnok Baktevir.

  Fytolátky v Baktevire podporujú imunitu, dýchacie cesty, podpora pri zmiernení kašľa a astmy, pomáhajú zlepšovať trávenie, prečisťovať pľúca a črevá…

 •  12

  Antioxidant je výživový doplnok. Pastilky obsahujúce esenciálne minerálne soli v potencii D6. Vyrobené trituráciou podľa Dr. Schűsslera. Obsahuje účinné látky: zincum muriaticum (chloratum), selenium, manganum sulphuricum, cuprum sulphuricum v potencii D6.

 •  19,99

  Zdravý „Tic-Tac“ 🙂

  Osviežia Tvoj dych, upokoja hrdlo, harmonizujú trávenie a spríjemnia cestovanie.

 •  19,99

  Pre energiu a močové cesty.

  Obličky sú základnou batériou nášho organizmu. Narodíme sa s určitou kapacitou „nabíjatelnosti“ tejto batérie. Ako s ňou zaobchádzame, zásadne vplýva na mnohé oblasti nášho života. Je výrazným faktorom ovplyvňujúcim imunitný systém. Diocel môže pomôcť posilniť obličky.

   
 •  15,92

  Podpora pre imunitu. Účinná kombinácia výťažku cesnaku a petržlenu. Výživový doplnok, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, odolnosti proti vírusom a baktériám. Nezanecháva v ústach obvyklý zápach po cesnaku.

 •  19,99

  Len pre ženy 🙂

  Estrozin, prírodný bioinformačný výživový doplnok. Harmónia pre ženy a ich hormonálny systém.

   

 •  19,99

  Priateľ pre chudnutie a trávenie. 

  Intocel je prírodný bioinformačný prípravok, ktorý obsahuje výťažok z latexu Crotonu lechleri a ďalších kvalitných bylín.

   

   

 •  29,14

  Podpora pre Tvoje trávenie a detoxikáciu.

  Intocel kapsuly obsahujú účinné koloidné minerály, ktoré sa rýchlo vstrebávajú a môžu spomaľovať starnutie.

 •  12

  Pastilky obsahujúce esenciálne minerálne soli v potencii D3 a D6. Vyrobené trituráciou podľa Dr. Schűsslera.
  Obsahuje účinnú látku kalium phosphoricum v potencii D3 a D6.

 •  11,92

  Klíčok je obdivuhodným nositeľom života, ktorý prispieva k podpore imunitného systému a zníženiu miery únavy.

  Olej z obilných klíčkov je bohatým zdrojom vitamínu E, vitamínov skupiny B, železa, fosforu, ďalších stopových prvkov a esenciálnych mastných kyselín.

 •  23,12

  Harmonizátor metabolizmu a „spaľovač tuku“.  Navráť svojmu telu stratenú harmóniu komplexnou úpravou metabolizmu.

   LKVB6 je skratkou zložiek: lecitín, morská riasa, jablčný ocot a vitamín B6. Lecitín pomáha udržiavať normálnu hladinu cholesterolu v krvi. KELP (extrakt 4: 1) -morská riasa (Laminaria japonica Aresch) obsahuje množstvo nevyhnutných minerálnych látok a stopových prvkov, vrátane jódu. Vitamín B6 podporuje zdravú funkciu imunitného systému, prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania i k posilneniu nervovej sústavy. Jablčný ocot obsahuje hojnosť draslíka, vápnik, fosfor a ďalšie prvky.
X