Prírodná kozmetika

Prírodná kozmetika

Poskytni svojmu telu to najlepšie vďaka prírodným produktom. Prospejú pokožke celého tela.

 •  4,70

  Viac ako obyčajné vložky. Pôsobia antibakteriálne. Sú obohatené nanotechnológiou o striebro. Nemajú vedľajšie účinky. Vyrobené z prírodných materiálov, bez škodlivých chemikálií. Bielené vysoko oxidovanou vodou, nie chlórom. Sú určené nielen pre ženy (napr. pri zvýšenej náchylnosti na mykózy, bolestivá menštruácia a pod.), ale aj pre mužov a deti pri rôznych zdravotných problémoch (napr. zápaly prostaty, zápaly močových ciest, zaparenia, infekcie, hemoroidy a pod.)

 •  6,60

  Viac ako obyčajné vložky. Intímky určené na každodenné použitie. Pôsobia antibakteriálne. Sú obohatené nanotechnológiou o striebro. Nemajú vedľajšie účinky. Vyrobené z prírodných materiálov, bez škodlivých chemikálií. Bielené vysoko oxidovanou vodou, nie chlórom. Sú určené nielen pre ženy (napr. pri zvýšenej náchylnosti na mykózy, bolestivá menštruácia a pod.), ale aj pre mužov a deti pri rôznych zdravotných problémoch (napr. zápaly prostaty, zápaly močových ciest, zaparenia, infekcie, hemoroidy a pod.).

 •  4,70

  Viac ako obyčajné vložky. Pôsobia antibakteriálne. Sú obohatené nanotechnológiou o striebro. Nemajú vedľajšie účinky. Vyrobené z prírodných materiálov, bez škodlivých chemikálií. Bielené vysoko oxidovanou vodou, nie chlórom. Sú určené nielen pre ženy (napr. pri zvýšenej náchylnosti na mykózy, bolestivá menštruácia a pod.), ale aj pre mužov a deti pri rôznych zdravotných problémoch (napr. zápaly prostaty, zápaly močových ciest, zaparenia, infekcie, hemoroidy a pod.)

 •  10,10 38

  Kokosový olej môžeme kľudne zaradiť do kategórie zdravých a liečivých super potravín. Pri každodennom užívaní môže pomôcť zlepšovať funkcie mozgu, obnoviť stratu pamäte, výborne sa hodí pri rôznych kožných ťažkostiach, do kuchyne, na opaľovanie, na masáže a skvelý aj ako lubrikant  🙂

 •  7,40

  Krém na ruky s Chioskou mastichou pomáha nielen na premastenie pokožky a rúk, ale aj pri drobných rankách a odreninách. Pomáha obnovovať pokožku.

 •  2,90

  Tradičné grécke mydlo je vhodné použiť na ruky, na tvár aj na vlasy. Vďaka olivovému oleju pokožku nevysúša, ale ju zvláčňuje a zjemňuje. Má antibakteriálne a antimykotické účinky.

 •  15 52

  Možno použiť pri akomkoľvek zdravotnom probléme. Výborná je aj pre rastliny, zvieratá, na použitie v kozmetických produktoch, po holení, pri kúpaní a pod. Tachyonizovaná voda Tach-O-Splash nabíja Subtílne organizujúce energetické pole (SOEP) každej bunky v našom tele.

  Dokáže prejsť cez hematoencefalickú bariéru v mozgu a transformovať celú tvoju bytosť na supervodič, energizujúc rozrušené SOEP a dovoľuje tak blokádam sa rozptýliť. Odstránenie blokád v energetickom systéme je kľúčom k žiarivému zdraviu a dlhovekosti.

  Celosvetové výskumy ukazujú výrazné účinky tachyonizovanej vody na život. Je to kľúč k dosiahnutiu vyššej úrovne vitality a duševnej pohody.

 •  61,19
  Silne povznášajúca a skľudňujúca kvetinovú vôňu. Má veľmi priaznivé účinky na pleť. Pomáha oslobodzovať sa od negatívnych vzpomienok.
  Na podporu krvného obehu a nervovej sústavy. Má schopnosť revitalizovať telesné tkanivo.
 •  21,60

  Rozmaznávaj svoju pokožku so zlatistým argánovým olejom, ktorý patrí medzi najvzácnejšie a najdrahšie na svete. Tvoja pokožka si predsa zaslúži to najlepšie ;).  Vhodný pre celú rodinu.

  Pomôže upokojiť podráždenú pokožku, zjemniť jazvy a strie, spevniť pleť a poskytne potrebné živiny suchým končekom vlasov.

 •  21 63

  Ideálny pre rôzne typy bolestí, natiahnutie, stres, chronickú únavu, detskú obrnu, zlú cirkuláciu, lymfatické preťaženie. Pre hodvábne jemnú pokožku.

 •  28 90

  Vyskúšaj si nový pocit z masáže vďaka Tachyonizovanému Ultra-Balance masážnemu krému. Je rozpustný vo vode, ľahko sa vymýva z bielizne. Je veľmi obľúbený u masérov a terapeutov.  Výborne sa však hodí do každej domácnosti :). Zanecháva pokožku hodvábne hladkú a jemnú bez mastnej stopy.

 •  21 63

  Špeciálne vyvinutý najmä pre terapeutov a masérov.  Perfektne sa absorbuje do pokožky a zanecháva ju hodvábne jemnú. Pokiaľ patríš k tým, ktorý radi dostávajú masáž, s týmto masážnym olejom to budeš priam milovať 🙂

 •  21,50

  Droserin Renove obnovuje suchú, stenčenú pleť. Poskytne ochranu pred vonkajšími vplyvmi ako sú chlad, vietor a mráz. Je vhodný aj ako zimný krém. Vhodný cez deň aj na noc.

  Vôňa myrtového hája zaliateho slnkom prebúdza a zbystruje všetky zmysly, navodzuje pocit bezpečia, vyrovnanosti a nadzmyslového vnímania mieru.

 •  16,58

  Ponor sa do teplej cédrovej vône.

  Dopraj si relaxačnú a upokojujúcu masáž, ktorá bude balzamom nielen pre telo ale i dušu. Blahodarne pôsobí aj na pokožku a napomáha pri vypadávaní vlasov.

 •  12,70

  100% prírodný produkt vulkanického pôvodu, kryštál alunitu. To najlepšie pre Tvoju pokožku. Účinne zbavuje zápachu potu. Neupcháva póry a nenarušuje funkciu potných žliaz. Je neparfémovaný, bez alkoholu, konzervačných látok či farbív. Nezanecháva stopy na oblečení. Vhodný pre ženy aj mužov 🙂

 •  21,10

  Prírodný šampón na vlasy na základe mydlových orechov. Obsahuje 99,99% prírodných zložiek.

  Bez sulfátov, neparfémovaný. Jemne čistí pokožku hlavy, nenarušuje rovnováhu pH a nevysušuje pokožku hlavy. Zlepšuje výživu vlasových folikúl a zabraňuje vypadávaniu vlasov.

  Vhodný pre mužov aj ženy na každodenné používanie.

 •  13,90

  Extrakt zo zlatého zázvoru v šampóne spomaľuje nadmernú aktivitu mazových žliaz, odstraňuje príčinu lupín.

  Aktivuje mikrocirkuláciu pokožky hlavy, stimuluje vlasové folikuly, urýchľuje rast vlasov. Vďaka exkluzívnej technológii budú Tvoje vlasy vitálnejšie, účinne sa obnovuje štruktúra vlasov, zvyšuje sa objem a odolnosť voči vonkajším agresívnym faktorom.

  Šampón neobsahuje sulfáty.

X