Prírodná kozmetika

Prírodná kozmetika

Poskytnite svojmu telu to najlepšie vďaka prírodným produktom. Prospejú pokožke celého tela.

Zobrazujú sa výsledky 1–18 z 34

 •  46,19

  Hydratuje, vyhladzuje, upokojuje, ochraňuje a regeneruje pleť. Bojuje proti viditeľným znakom starnutia, zlepšuje vzhľad pleti po akné, jazvách, nadmernej pigmentácii, poškodení od UV žiarenia a pod.

 •  29,89 76,23

  Neoceniteľný pomocník pri bolestiach kĺbov a svalov, pri artritíde, rôznych opuchoch, vyvrtnutiach, kŕčových žilách, syndróme karpálneho tunela, tendonitíde (zápale šliach), pri kŕčoch.

 •  106,42

  Trápi Vás vypadávanie vlasov, riedke vlasy alebo si ich potrebujete posilniť? Intenzívne výskumy priniesli receptúru, ktorá po tachyonizácii prináša skvelé výsledky. 

 •  290,53

  V SÚČASNOSTI VYPREDANÉ!

  Ak chcete byť informovaný hneď, ako bude es. olej znova dostupný, napíšte nám správu na email sradostou@winwinlife.sk alebo nás kontaktujte cez kontaktný formulár.

  Pôsobí veľmi opojne, romanticky a ako afrodiziakum. 

  Obsahuje stimulujúce a povzbudzujúce látky, ktoré pomáhajú obnoviť rovnováhu a harmóniu, navodzujú pocit pohody a sebaistoty.

 •  12,90

  Kamarát nielen pre uši. Originálna kombinácia extraktu siedmich bylín, vitamínu E, komplexu bioinformácií a éterických olejov. To je Audiron, ktorý môže pomôcť nielen pri ušných ťažkostiach.

 •  26,42 44,59

  Kokosový olej môžeme kľudne zaradiť do kategórie zdravých a liečivých super potravín. Pri každodennom užívaní môže pomôcť zlepšovať funkcie mozgu, obnoviť stratu pamäte, výborne sa hodí pri rôznych kožných ťažkostiach, do kuchyne, na opaľovanie, na masáže a skvelý aj ako lubrikant  🙂

 •  64,74
  Silne povznášajúca a skľudňujúca kvetinovú vôňu. Má veľmi priaznivé účinky na pleť. Pomáha oslobodzovať sa od negatívnych vzpomienok.
  Na podporu krvného obehu a nervovej sústavy. Má schopnosť revitalizovať telesné tkanivo.
 •  21,60

  Rozmaznávajte svoju pokožku so zlatistým argánovým olejom, ktorý patrí medzi najvzácnejšie a najdrahšie na svete. Vaša pokožka si predsa zaslúži to najlepšie ;).  Vhodný pre celú rodinu.

  Pomôže upokojiť podráždenú pokožku, zjemniť jazvy a strie, spevniť pleť a poskytne potrebné živiny suchým končekom vlasov.

 •  24,49 71,27

  Ideálny pre rôzne typy bolestí, natiahnutie, stres, chronickú únavu, detskú obrnu, zlú cirkuláciu, lymfatické preťaženie. Pre hodvábne jemnú pokožku.

 •  20,05

  Detské brušká ho budú milovať :). Tummy Gize je ukľudňujúca, zmierňujúca, relaxačná zmes ideálna pre „neposlušné“ detské brušká.

 •  60,64

  V SÚČASNOSTI VYPREDANÉ!

  Ak chcete byť informovaný hneď, ako bude es. olej znova dostupný, napíšte nám správu na email sradostou@winwinlife.sk alebo nás kontaktujte cez kontaktný formulár.

  Vykročte do každého dňa tou správnou nohou. Inšpirujte sa nádhernou vôňou, ktorá posilňuje sústredenosť, navodenie odvahy, dôvery, sebaúcty a sebavedomia.

  Pomáha vyrovnávať energie v tele. Výborne sa hodí aj na masáže či rozptyľovanie v difuzéri.

 •  63,95

  Ylang Ylang má vynikajúce upokojujúce účinkynavodí stav relaxácie a môže pomôcť zbaviť sa pocitov hnevu, napätia a nervovej podráždenosti.

 •  62,36

  Sladká hrejivá bylinná vôňa. Uvoľňuje, ukľudňuje myseľ a telo. Obzvlášť vhodný pre nekľudné deti. Vhodný aj pre skľudnenie všetkých typov pokožky.

  Výborne sa hodí aj ako prísada do masážneho oleja pre uvoľnenie unavených svalov po námahe.

 •  31,93 104,89

  Vyskúšaj si nový pocit z masáže vďaka Tachyonizovanému Ultra-Balance masážnemu krému. Je rozpustný vo vode, ľahko sa vymýva z bielizne. Je veľmi obľúbený u masérov a terapeutov.  Výborne sa však hodí do každej domácnosti :). Zanecháva pokožku hodvábne hladkú a jemnú bez mastnej stopy.

 •  24,49 71,27

  Špeciálne vyvinutý najmä pre terapeutov a masérov.  Perfektne sa absorbuje do pokožky a zanecháva ju hodvábne jemnú. Pokiaľ patríš k tým, ktorý radi dostávajú masáž, s týmto masážnym olejom to budeš priam milovať 🙂

 •  56,84

  Rumanček sa dlhé tisícročia používa ako liek a má širokú paletu využitia. Pomáha pri  udržiavaní zdravia a dobrého stavu pokožky. Podporuje normálne protizápalové procesy, napomáha uvoľneniu, pomáha rozptyľovať hnev, čistí myseľ.

 •  21,50

  Droserin Renove obnovuje suchú, stenčenú pleť. Poskytne ochranu pred vonkajšími vplyvmi ako sú chlad, vietor a mráz. Je vhodný aj ako zimný krém. Vhodný cez deň aj na noc.

  Vôňa myrtového hája zaliateho slnkom prebúdza a zbystruje všetky zmysly, navodzuje pocit bezpečia, vyrovnanosti a nadzmyslového vnímania mieru.

 •  21,50

  Ruticelit Renove je výborný pre pleť s rozšírenými žilkami – koperózou. Spevňuje a posilňuje pružnosť ciev, podporuje mikrocirkuláciu, môže zmierňovať svrbenie. Pokožku zmäkčuje a zvláčňuje. Vhodný na deň i noc.

  Ruža je čistá láska skoncentrovaná do kvapky esencie, ktorá podporí radosť, dôveru a prijatie samého seba.

X