Obľúbené u zákazníkov

Obľúbené u zákazníkov

Produkty, ktoré si získali srdcia našich zákazníkov a nakupujú ich najčastejšie.

Zobrazujú sa výsledky 1–18 z 25

 •  19,16  15

  Sila – koncentrácia – mladosť – výkon. Znie to dobre? 🙂 Výnimočne vydarená kombinácia súhlasne pôsobiacich látok s podporným efektom na rôznych úrovniach metabolizmu.

  Quatro Klas je zložený zo 4 hlavných zložiek (preto ten názov Quatro :)) – koenzým Q10, ginkgo biloba, sibírsky ženšen a vitamín E. Tieto zložky navzájom znásobujú svoje účinky a vzájomne sa podporujú.

 •  55  53

  Elegantné krásky, stimulujú akupunktúrne body mikrosystému na ušiach. Pomáhajú vyrovnávať činnosť pravej a ľavej hemisféry mozguZvyšujú jasnosť a koncentráciu nielen pri štúdiu a pri skúškach.
  Pri každodennom nosení môžeš fungovať na svojom najvyššom bioenergetickom potenciále (jednoducho povedané, dokážeš zo seba jednoduchšie vydať maximum ;)).

 •  65 137

  Tachyonizovaná modro-zelená riasa v prášku blahodarne pôsobí na celý organizmus, vrátane mozgu a nervovej sústavy. Patrí medzi superpotraviny a jedny z najvýživnejších požívatín na svete.
  Má pozitívny účinok na myseľ, mozog, nervovú sústavu, podporuje funkciu hypotalamu, hypofýzy a šišinky.

 •  60  56

  Organická forma kremíku, ktorý sa zabudováva  hlavne do pevných častí tela – kostí, kĺby, nechty, zuby. Tachyonizované molekuly kremíka zabezpečujú zásobovanie energiou a zároveň vnútornú ochranu pred elektrosmogom. Táto forma kremíku je potrebná pre tvorbu kolagénu, pre kosti, spojivové tkanivo a je cenný ako nervový vodič.

 •  20,20

  Radosť a odolnosť. Imuno C komplex prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, psychiky a činnosti nervovej sústavy. Príjemným vedľajším efektom je pocit radosti 🙂

 •  36 126

  Tachyonizovaná modro-zelená riasa v prášku blahodarne pôsobí na celý organizmus, vrátane mozgu a nervovej sústavy. Patrí medzi superpotraviny a jedny z najvýživnejších požívatín na svete. 

  Má pozitívny účinok na myseľ, mozog, nervovú sústavu, podporuje funkciu hypotalamu, hypofýzy a šišinky. 

 •  42,24

  Unavuje Ťa už každodenný stres? Zatoč s ním pomocou tejto krásne voňajúcej zmesi, ktorá Ti môže pomôcť navodiť  stratenú rovnováhu! ?

  Obsahuje jedinečnú stres odstraňujúcu kombináciu esenciálnych olejov z limety a vanilky. Taktiež obsahuje kopaivu levanduľu, ktoré odstraňujú duševnú strnulosť a obnovujú rovnováhu.

  Praktické balenie s guľôčkovým aplikátorom, aby si ho mal po ruke vždy, keď je treba. Vhodné pre mužov i ženy.

 •  10,10 38

  Kokosový olej môžeme kľudne zaradiť do kategórie zdravých a liečivých super potravín. Pri každodennom užívaní môže pomôcť zlepšovať funkcie mozgu, obnoviť stratu pamäte, výborne sa hodí pri rôznych kožných ťažkostiach, do kuchyne, na opaľovanie, na masáže a skvelý aj ako lubrikant  🙂

 •  92,76

  Nechaj svoje zmysly očariť krásnou osviežujúcou vôňou jedle balzamovej. Má povznášajúce a upokojujúce účinky.

 •  27 63

  Vynikajúci prírodný pomocník pri rôznych bolestiach a ťažkostiach.

 •  15 52

  Možno použiť pri akomkoľvek zdravotnom probléme. Výborná je aj pre rastliny, zvieratá, na použitie v kozmetických produktoch, po holení, pri kúpaní a pod. Tachyonizovaná voda Tach-O-Splash nabíja Subtílne organizujúce energetické pole (SOEP) každej bunky v našom tele.

  Dokáže prejsť cez hematoencefalickú bariéru v mozgu a transformovať celú tvoju bytosť na supervodič, energizujúc rozrušené SOEP a dovoľuje tak blokádam sa rozptýliť. Odstránenie blokád v energetickom systéme je kľúčom k žiarivému zdraviu a dlhovekosti.

  Celosvetové výskumy ukazujú výrazné účinky tachyonizovanej vody na život. Je to kľúč k dosiahnutiu vyššej úrovne vitality a duševnej pohody.

 •  130  118

  Prebuď svoju božskú energiu. Prívesok mini-V je rozhodne prielom. Je veľmi silný a môže Tvoj život zmeniť k lepšiemu 🙂
  Vyrovnáva a harmonizuje. Pokiaľ ho nosíš, zažiješ na sebe oveľa vyrovnanejšie a zdravšie prúdenie energie v tele. Môžeš pociťovať nový, hlbší pocit pohody.

 •  57,24

  Vykroč do každého dňa tou správnou nohou. Nechaj sa inšpirovať nádhernou vôňou, ktorá posilňuje sústredenosť, navodenie odvahy, dôvery a sebaúcty.

  Pomáha vyrovnávať energie v tele. Výborne sa hodí aj na masáže, rozptyľovanie v difuzéri.

 •  25,40

  Zdroj dôležitých minerálov a stopových prvkov pre Tvoje telo. Fytomineral je koncentrovaný koloidný roztok minerálov obohatený o bioinformácie. Posilňuje celý organizmus, spojivové tkanivá, krv, CNS, imunitu, hormonálny systém.

 •  14,60

  Mäta ako ju nepoznáš. Výrazná ochladzujúca chuť, blahodarné účinky na tráviacu sústavu a výborné dochucovadlo. Mäta v skratke 🙂

 •  22,10

  Vôňa lesa priamo v obývačke 🙂

  Osviežujúca a oživujúca vôňa borovice pomáha zmierňovať úzkosť. Má posilňujúcu a pritom uzemňujúcu vôňu. Výborná na namáhané svaly a kĺby.

 •  40,66

  Krásne voňajúca zmes esenciálnych olejov, ktorá posilňuje metabolizmus a vitalitu. Vytvára hormonálnu rovnováhu. Pre ženy i mužov :).

 •  12,70

  100% prírodný produkt vulkanického pôvodu, kryštál alunitu. To najlepšie pre Tvoju pokožku. Účinne zbavuje zápachu potu. Neupcháva póry a nenarušuje funkciu potných žliaz. Je neparfémovaný, bez alkoholu, konzervačných látok či farbív. Nezanecháva stopy na oblečení. Vhodný pre ženy aj mužov 🙂

X