Zlomeniny

Zlomeniny

Zlomená kosť je bolestivá skúsenosť. Zastaví a spomalí život "majiteľa" :). Ako môžete uľaviť, odľahčiť a urýchliť hojenie zlomeniny? 1. Vytvoriť podmienky na hojenie pre fyzické telo - doplniť minerály a ďalšie dôležité látky na regeneráciu kosti (Fytominerál, Biokomplex, Calc Fluor, Tach. Silica gel, Multigreen, CDF, Imuno C, Osteo Klas, Diocel, Androzin, Estrozin - pre ženy). Obmedziť či vylúčiť sladkosti a prekysľujúce potraviny, ktoré "kradnú" z tela minerály, a tým môžu výrazne spomaliť a predĺžiť hojenie zlomenej kosti. 2. Podporiť psychikou - prijatím situácie a uvoľneným, relax stavom (Levamin, es. olej Levanduľa, Idaho Balsam Fir, zmes es. olejov Stress Away, bunková soľ Mag Phos) 3. Podporiť vhodnou formou a dostatočným množstvom energie (Silica gel, Ultra disk, tachyonizované bandáže) 4. V neposlednom rade nájsť skutočnú príčinu. Zlomená kosť predstavuje protest voči niečomu vo vašom živote. Nemožnosť vyjadrenia, prejavenia protestu sa zobrazí na fyzickom tele zlomenou kosťou. Ak nájdete konkrétne vašu príčinu a zmeníte v rámci tej situácie postoj vhodným spôsobom, výrazne to prispeje k rýchlejšiemu zhojeniu a regenerácie kosti.

Zobrazujú sa výsledky 1–18 z 20

 •  63,88 408,99

  Regenerácia tela, zvýšenie energetickej hodnoty potravín, pre lepší spánok, pri meditácii, posilnenie imunity, po úrazoch, ochrana pred elektrosmogom… Objavte neobmedzené možnosti využitia ULTRA silica diskov.

 •  63,89

  Organická forma kremíku, ktorý sa zabudováva  hlavne do pevných častí tela – kostí, kĺby, nechty, zuby. Tachyonizované molekuly kremíka zabezpečujú zásobovanie energiou a zároveň vnútornú ochranu pred elektrosmogom. Organická forma kremíku je potrebná pre tvorbu kolagénu, pre kosti, spojivové tkanivo a je cenný ako nervový vodič.

 •  25,40

  Fytomineral je koncentrovaný koloidný roztok minerálov obohatený o bioinformácie. Zdroj dôležitých minerálov a stopových prvkov.  Posilňuje celý organizmus, spojivové tkanivá, krv, CNS, imunitu, hormonálny systém.

  Koloidné minerály a stopové prvky využije organizmus na 98% a majú nulovú toxicitu. Koloidná forma minerálov nahradí iontovú – toxickú(odpadovú) formu toho istého prvku a preto pôsobí detoxikačne. (napr. nikel, báryum, hliník…)

 •  44,76

  V SÚČASNOSTI VYPREDANÉ!

  Ak chcete byť informovaný hneď, ako bude es. olej znova dostupný, napíšte nám správu na email sradostou@winwinlife.sk alebo nás kontaktujte cez kontaktný formulár.

  Unavuje vás už každodenný stres? Zatočte s ním pomocou tejto krásne voňajúcej zmesi, ktorá môže pomôcť navodiť  stratenú rovnováhu.

  Obsahuje jedinečnú stres odstraňujúcu kombináciu esenciálnych olejov z limety a vanilky. Taktiež obsahuje kopaivu levanduľu, ktoré odstraňujú duševnú strnulosť a obnovujú rovnováhu.

  Praktické balenie s guľôčkovým aplikátorom, aby ste ho mali po ruke vždy, keď je treba. Vhodné pre mužov i ženy.

 •  21,12

  Radosť a odolnosť. Imuno C komplex prispieva k normálnej funkcii imunitného systému, psychiky a činnosti nervovej sústavy. Príjemným vedľajším efektom je pocit radosti 🙂

 •  98,29

  V SÚČASNOSTI VYPREDANÉ!

  Ak chcete byť informovaný hneď, ako bude es. olej znova dostupný, napíšte nám správu na email sradostou@winwinlife.sk alebo nás kontaktujte cez kontaktný formulár.

  Nechajte svoje zmysly očariť krásnou osviežujúcou vôňou jedle balzamovej. Má povznášajúce a upokojujúce účinky.

 •  36,03

  Tento bioinformačný posilňujúci výživový doplnok obsahuje vitamín C, D a flavonoidy. Príjemným vedľajším efektom môže byť pocit radosti 🙂

 •  12

  Biokomplex je výživový doplnok. Pastilky obsahujúce zmes 12 esenciálnych minerálnych solí v potencii D6. Vyrobené trituráciou podľa Dr. Schűsslera. Obsahuje účinné látky kalium phosphoricum, natrium sulphuricum, kalium muriaticum, calcium fluoricum, magnesium phosphoricum, kalium sulphuricum, natrium phosphoricum, calcium sulphuricum, silicea, calcium phosphoricum, natrium muriaticum, ferrum phosphoricum v potencii D6.

 •  48,89

  Doprajte si uvoľnenie od rôznych ťažkostí (športové zranenia, vyvrtnutia, zápaly, zlomeniny..) s tachyonizovaným návlekom (bandážou) na členok.

 •  20,90

  Jangová, „mužská“ sila a energia podporí u mužov to dôležité mužské. A ženám a starším ľuďom pomôže mať viac sily na život v tomto svete, orientovanom na jangový výkon.

 •  20,90

  Obličky sú základnou batériou nášho organizmu. Narodíme sa s určitou kapacitou „nabíjatelnosti“ tejto batérie. Ako s ňou zaobchádzame, zásadne vplýva na mnohé oblasti nášho života. Meridián obličiek je výrazným faktorom ovplyvňujúcim imunitný systém. Diocel podporí a posilní obličky a vylučovací systém.

   
 •  12

  Pastilky obsahujúce esenciálne minerálne soli v potencii D3 a D6. Vyrobené trituráciou podľa Dr. Schűsslera. Obsahuje účinnú látku calcarea fluorica (calcium fluoricum) v potencii D6 a D12.

 •  20,90

  Harmónia pre ženy a ich hormonálny systém.

   

 •  20,90

  Na koncentráciu a podporu pamäte. Levamin, prírodný bioinformačný výživový doplnok jemne pohladí našu psychiku, upokojí a zároveň podporí koncentráciu a duševný výkon. 

 •  36,71

  Pre voňavý domov. Pre detičky, pre mamičky, pre celú rodinu. Upokojuje i osviežuje. Základ domácej lekárničky.

 •  12

  Pastilky obsahujúce esenciálne minerálne soli v potencii D3 a D6. Vyrobené trituráciou podľa Dr. Schűsslera.
  Obsahuje účinnú látku magnesium phosphoricum v potencii D3 a D6.

 •  48,89

  Regenerácia a energia pre pružné a funkčné kolená

  Elastická tachyonizovaná bandáž  je dostatočne pevná, no zároveň pružná a pohodlná. Poskytne spevnenie kĺbu a dostatok energie na regeneráciu pri akomkoľvek poškodení, či len únave, preťažení, bolesti.

 •  48,89

  Pre podporu a regeneráciu.

  Elastická tachyonizovaná bandáž je dostatočne pevná, no zároveň pružná a pohodlná. Poskytne spevnenie kĺbu a dostatok energie na regeneráciu pri akomkoľvek poškodení, či len únave, preťažení, bolesti.

X